Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Wycieczki amerykańskie > Wyspa Księcia Edwarda

Wyspa Księcia Edwarda

O Ani Shirley, mieszkającej na Zielonym Wzgórzu słyszał każdy. Wyspa Księcia Edwarda W związku z tym każdy słyszał również o Wyspie Księcia Edwarda znajdującej się w Kanadzie, która była miejscem zamieszkania Ani oraz miejscem urodzenia jej autorki.
Ze względu na nią mała wysepka u wybrzeży wielkiego kraju stała się jednym z celów turystycznych. Wbrew pozorom znajduje się tu wiele do zobaczenia oraz wiele do przeżycia, jednak jeśli ktoś liczy na szalone zabawy, dyskoteki i całonocne głośne imprezy raczej będzie zawiedziony. Wyspa Księcia Edwarda Wyspa słynie przede wszystkim z pięknych widoków, malowniczych wzgórz oraz rozległych łąk. Na części z nich znajdują się pola golfowe, więc każdy kto lubi lub chciałby spróbować gry w golfa z pewnością odnajdzie się tutaj. Dodatkowo na wyspie znajduje się wiele dobrych ścieżek rowerowych oraz wypożyczalni rowerów. Dzięki nim łatwiej zwiedza się okolice. Można poznać znacznie więcej i cieszyć się widokami, którymi cieszyła się wyimaginowana Ania.
Wyspa Księcia Edwarda Po nasyceniu się przyrodą można odwiedzić dwa największe miasta wyspy. Charlottown oraz Cavendish, w którym odbywa się festiwal muzyczny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.