Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Wycieczki amerykańskie > Stolica USA

Stolica USA

Waszyngton, czyli stolica Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast na terenie tego kraju. Stolica USA Nic dziwnego, jest to nie tylko stolica, a w centralnym mieście państwa zawsze warto być, ale również miejsce obfitujące w liczne budynki i rzeczy, warte zobaczenia.
Są one związane przede wszystkim z władzą, z niepodległością z fundamentami, które stworzyły USA oraz z ludźmi, którzy współtworzyli demokratyczne państwo. Stolica USA Nie na darmo znajduje się tutaj pomnik Abrahama Lincolna, który jest jednym z najważniejszych prezydentów w historii kraju. Warto przy nim stanąć, wspomnieć prezydenta, a jednocześnie porównać siebie z rozmiarami pomnika.
Znajduje się on tuż przy parku, z którego rozciąga się widok na zielone drzewa oraz okoliczne budynki. Podobny widok jest z podnóży Kapitolu.
Jeśli wycieczka odbywa się w czasie wiosny, w połowie marca, można podziwiać nie tylko historyczne budynki, ale również kwitnące wiśnie. Stolica USA Ich kwitnienie i podziwianie zmienia się w Waszyngtonie w prawdziwe święto. Źródło: http://agroturystykapoznan.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.