Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Azja > Stolica niedźwiedzi

Stolica niedźwiedzi

Japonia budzi różne skojarzenia. Stolica niedźwiedzi Czasami bardzo dziwne lub przesadzone, jednak rzadko kojarzy się z niedźwiedziami brunatnymi. Niektórzy nigdy by nie przypuszczali, że właśnie takie zwierzęta mogą znajdować się na japońskich wyspach, a jednak są i są istotnym elementem turystyki północnego regionu kraju.
Turyści zagraniczni, jeżeli czas im na to pozwala często wybierają się na Hokkaido, żeby zobaczyć Park Niedźwiedzi, a nawet niedźwiedzie wędrujące spokojnie po okolicy. Zdarza się, że można je spotkać nawet w mieście, co powoduje jeżenie się włosów na głowie. Stolica niedźwiedzi Ostatecznie bliskie spotkanie ze zwierzęciem, które niekoniecznie musi być przyjazne robi wrażenie.
Ze względu na popularność miśków można spotkać wiele pamiątek z nimi związanych. Są to zarówno pocztówki, jak i amulety i breloczki ze zwierzętami, jednak najczęściej kupowane są rzeźby przedstawiające niedźwiedzia – samego lub z rybą w pysku. Stolica niedźwiedzi Osiągają one różne rozmiary od bardzo dużych, po niewielkie, które łatwo postawić na półce.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.