Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Azja > Sami naukowcy – Japonia

Sami naukowcy – Japonia

Japonia jest krajem znajdującym się na wschodnim krańcu Azji, leżącym na wąskim łańcuchy wysp na Pacyfiku. Sami naukowcy – Japonia Łączna powierzchnia Japonii jest niewiele większa od Polski i wynosi 360,000 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności jednak jest olbrzymia i wynosi 127 milionów mieszkańców, co plasuje ten kraj na dziesiątym miejscu w światowej klasyfikacji.
Japonia jest jednym z najlepiej rozwiniętych państw świata. Dysponuje świetną siecią dróg, rozwiniętymi pociągami i najlepszą technologią. Na samym tylko terytorium Japonii znajduje się aż 680,000 naukowców! Kraj ten czerpie zyski przede wszystkim ze swoich świetnych firm technologicznych, jak na przykład Sony czy Samsung. Sami naukowcy – Japonia Na pewno każdy z nas zna wspaniałej jakości japońskie samochody, które cechuje bezusterkowość i niska cena, takie jak Toyota czy Nissan.
Kraj kwitnącej wiśni słynie również z wielkiego przywiązania to narodu, tradycji rodzinnych i honoru. Rozkaz ze strony szefa lub ojca cenią sobie nad własne życie. Ten, kto utraci honor z jakichś przyczyn zawsze stara się robić wszystko, aby go odzyskać.
Dodatkowo, Japończycy są najdłużej żyjącym społeczeństwem świata. W pracy starają się unikać stresu, dodatkowo jedzą zdrowo i nie korzystają z barów typu fast food. Sami naukowcy – Japonia Z pewnością wpływ ma na to także wysoce rozwinięta opieka medyczna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.