Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Europa > Romantyczne Montmartre

Romantyczne Montmartre

Paryż jest miastem pełnym turystów. Romantyczne Montmartre Niektórzy twierdzą, że jest to punkt obowiązkowy i koniecznie, przynajmniej raz w życiu trzeba tam zawitać. Co oglądać? Oczywiście to co najważniejsze i zaznaczane w przewodnikach turystycznych. Luwr, wieżę Eiffla, sławne mosty, place oraz budynki. Jednak najlepsze co można zrobić będąc w mieście to przechadzanie się po uliczkach paryskich. Każda z nich ma swój własny urok i na każdej można odkrywać wiele ciekawych elementów, chociaż mało która jest tak ważna jak Montmartre. Romantyczne Montmartre Nie tylko najsławniejsza ulica Paryża, ale i jedna z najbardziej znanych na świecie, którą odwiedza wielu turystów chcących poczuć się przez chwilę jak część dawnego, artystycznego Paryża.
Swoją sławę zawdzięcza między innymi starym kamienicom, bukowanym ulicom oraz przejściom pełnym schodów i schodków. Jest to labirynt uliczek zupełnie odmienny od reszty miasta.
Tym co przyciąga turystów do Montmartre są artyści i wspomnienie o nich. Romantyczne Montmartre Można znaleźć tutaj domy, w których kiedyś mieszkali znani artyści, muzea, a także malarzy, którzy wciąż tworzą na ulicach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.