Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Cuda natury > Podziemna rzeka

Podziemna rzeka

Kolejnym cudem natury, który warto zobaczyć jest znajdująca się na Filipinach podziemna rzeka. Podziemna rzeka Już sama nazwa jest intrygująca i przyciąga turystów. Pełna nazwa cudu to Park Narodowy Podziemnej Rzeki Saint Paul.
O rzece, mieszkańcy tego regionu wiedzieli już od dawna, jednak nie zagłębiali się w nią, przekonani że mieszkają w niej złe duchy. Dopiero z czasem poddano ją badaniom, sprawdzono jak głęboka może być, jak daleko się ciągnie i obecnie jest elementem szlaku turystycznego. Podziemna rzeka Jednak ze względu na jej bezpieczeństwo oraz na bezpieczeństwo żyjących w okolicy zwierząt jest to turystyka ograniczona. Dziennie może znaleźć się tutaj jedynie 600 osób, a do tego co roku prowadzone są badania, które oceniają czy i jak turystyka jest szkodliwa dla tego magicznego miejsca.
Niezwykły jest zarówno ogrom jaskini, jak i to co się w niej znajduje. Podziemna rzeka Błękitna, woda, ryby, rośliny, a przy odrobinie szczęścia można nawet dostrzec żółwia wodnego, który spokojnie przepływa w pobliżu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.