Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Europa > Pizza i spaghetti

Pizza i spaghetti

Włochy. O tym kraju leżącym na Półwyspie Apenińskim można mówić godzinami. Pizza i spaghetti To właśnie tutaj można zimą jeździć na nartach, latem wygrzewać się na plaży i spacerować po górach, zasmakować wyśmienitej kuchni, zwiedzić wspaniałe, zabytkowe miasta. To tutaj spoczywa starożytna historia naszego gatunku.

Trentino. To miasto zimą staje się stolicą europejskiego narciarstwa. Trudno się temu dziwić – wspaniałe widoki, świetnie przygotowane trasy zachęcają do przyjazdu. W szczególności dla profesjonalnych, doświadczonych narciarzy jest to raj na ziemi. Niestety, dla większości Polaków problematyczna jest pojemność portfela. Pizza i spaghetti Trentino jest także ważnym elementem w siatkarskim światku. Tutejsze siatkarskie drużyny, zarówno męskie, jak i damskie zajmują bardzo wysokie miejsca na turniejach w tej dyscyplinie sportu.

Wenecja. Miasto te ma się już powoli ku końcowi, należy zatem jak najszybciej zapakować walizki, przygotować sto euro na tutejszą popularną gondolę i ruszyć zwiedzać. Wenecja jest miastem, w którym naprawdę warto się zgubić. Warto zboczyć z szerokich, ruchliwych uliczek i kanałów i pospacerować po wąskich ścieżkach, gdzie nie ma tylu turystów i ekskluzywnych sklepów. Dopiero tutaj można poczuć prawdziwy klimat tego wspaniałego, historycznego miasta. Pizza i spaghetti Dodatkowo, lepiej jest zwiedzać poza sezonem turystycznym, nie przeszkodzą nam bowiem ani wysokie temperatury, ani tabuny głośnych wycieczkowiczów, ani też kieszonkowi złodzieje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.