Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Europa > Piłka nożna i piękne kobiety – Hiszpania

Piłka nożna i piękne kobiety – Hiszpania

Hiszpania to kraj leżący na półwyspie Iberyjskim, na samym końcu Europy. Piłka nożna i piękne kobiety – Hiszpania Jego powierzchnię można porównać do wielkości Polski, jednak ludnościowo znacznie ją przewyższa. Hiszpania jest jednym z najcieplejszych i najpiękniejszych europejskich państw, przez co wiele ludzi, szczególnie z Holandii i Niemiec, wybiera właśnie ją na wakacyjny urlop.

Półwysep Iberyjski, a szczególnie jego hiszpańska część, słynie z przepięknych plaż. Mowa tutaj generalnie o słynnej Costa Brava. Jeśli to właśnie tam zamierzacie się udać, zasmakujecie wspaniałych regionalnych win, piaszczystego wybrzeża i lazurowej wody. Przede wszystkim jednak, będziecie bardzo blisko Barcelony. Sama Barcelona jest pięknym miastem, które po prostu trzeba zwiedzić. Najbardziej wyczuwalny jest jednak duch piłki nożnej – hiszpańskiego sportu narodowego. Piłka nożna i piękne kobiety – Hiszpania Legendarny stadion Camp Nou powinien być obowiązkowym punktem naszej wycieczki po Barcelonie.

O samych mieszkańcach tego prześlicznego kraju chodzą same dobre opinie, mogłem tego doświadczyć na własnej skórze. Są to ludzie niezwykle mili, gościnni, czerpiący nieustanną radość z życia. Wydawałoby się wręcz, że żyją tylko dla piłki nożnej i gorącego morza. Potrafią jednak również irytować – każdą sprawę wydają się „olewać”, nie podchodzić do niej poważnie. Piłka nożna i piękne kobiety – Hiszpania Wkurzająca może być również „obowiązkowa”, popołudniowa sjesta, podczas której na cztery spusty pozamykane są wszystkie sklepy i nie można załatwić żadnej sprawy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.