Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Europa > Piękne plaże i lazurowe morze – Chorwacja

Piękne plaże i lazurowe morze – Chorwacja

Chorwacja. To właśnie tutaj swoje urlopy spędza wielu naszych rodaków. Piękne plaże i lazurowe morze – Chorwacja Trudno im się dziwić – stosunkowo niskie ceny, niewielka odległość i niezwykle sympatyczni ludzie, to z pewnością skłania do przyjazdu właśnie do Chorwacji.
Pierwsze co rzuca nam się w oczy po przyjeździe do tego małego kraju to wspaniała, nowoczesna infrastruktura. Chorwaci po upadku Jugosławii poszli bardzo „do przodu”, zbudowali nowe autostrady, drogi szybkiego ruchu, hotele, wspaniałe mosty i wiadukty. Również typowo miejska zabudowa, taka jak osiedla czy parkingi uległa znacznej poprawie. Wzrastający standard życia widać również na ulicach. Powstały drogie, ekskluzywne sklepy nie tylko dla zagranicznych gości. Piękne plaże i lazurowe morze – Chorwacja Coraz częściej na czerwonym świetle widzimy drogie, luksusowe samochody na chorwackich numerach rejestracyjnych. I pomyśleć, że ten kraj nie jest nawet w Unii Europejskiej!
Chorwacja cechuje się również pięknym wybrzeżem. Co prawda jest ono w większości skaliste, co może przeszkadzać szczególnie rodzinom z dziećmi. Niemniej jednak, dzięki właśnie kamienistym plażom zachowany jest przecudowny lazur wody. To właśnie dla tego koloru wody, a także dla jej szczególnego ciepła przyjeżdża tutaj tak wielu turystów. Dla Polaków nie ma z pewnością bliższego kraju na wakacje, aniżeli Chorwacja. Piękne plaże i lazurowe morze – Chorwacja Można tutaj dojechać nawet w ciągu jednego dnia, i to w stosunkowo niskiej cenie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.