Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Najciekawsze atrakcje > Na krańcu Europy

Na krańcu Europy

Wakacje w Hiszpanii są popularnym sposobem na spędzenie urlopu. Na krańcu Europy Nieco rzadziej słyszy się od kogoś, że spędził wakacje w Portugalii, która przecież jest tego warta, choć wydaje się już krańcem Europy.
Portugalia miała kiedyś swoje chwile chwały, choć dzisiaj wydaje się tylko niewielkim krajem i ojczyzną słynnego fado. Po znalezieniu się w Portugalii trzeba koniecznie wybrać się do lokalu, w którym jest ono śpiewane i cieszyć uszy tęsknymi melodiami przy lampce portugalskiego wina. Na krańcu Europy Będzie to niezwykłe przeżycie, które pozwoli, chociaż przez chwilę dotrzeć do portugalskiej duszy.
Po wysłuchaniu pieśni warto zobaczyć coś bardziej namacalnego. Ze względu na to, że Portugalia to w większości katolicki kraj znajduje się tu wiele kościołów i zakonów do odwiedzenia, jednak nie tylko. Są również pałace dawnych władców oraz wspaniała Biblioteka Joanina. Na krańcu Europy Jest to jedna z ciekawszych bibliotek europejskich, zarówno pod względem zbiorów, jak i architektury.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.