Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Wycieczki amerykańskie > Miasto aniołów

Miasto aniołów

Los Angeles, sama nazwa brzmi dumnie i pięknie, zapowiadając że każdego turystę może czekać coś wyjątkowego, gdy zawita w te progi. Miasto aniołów
Wyjeżdżając do Los Angeles w ramach wycieczki turystycznej najlepiej już od początku wiedzieć, co chce się obejrzeć, ponieważ możliwości jest wiele. Zwłaszcza dla fanów filmu. Kto nie chciałby mieć zdjęcia przy słynnym napisie Hollywood i kto nie chciałby się przejść Aleją Gwiazd? Są to jedne z najsłynniejszych miejsc nie tylko w kraju, ale i na świecie, lecz nie jedyne, jakie można tutaj zobaczyć. Miasto aniołów Disneyland, Muzeum Figur Woskowych to również ciekawe miejsca. Zwłaszcza muzeum daje możliwość posiadania zabawnych zdjęć z aktorami i politykami, których podobizny znajdują się na terenie placówki. Potem można chwalić się spotkaniem z gwiazdą i oprawić sobie zdjęcie w ramki.
Dla tych, którzy preferują turystykę na leżąco, czyli opalanie się i pływanie dobrym rozwiązaniem są plaże ciągnące się wzdłuż Los Angeles. Miasto aniołów Słynna plaża Santa Monica nie jest jedyna i jeśli chce się dodać do wycieczki trochę aktywności, można pójść na plażę dla kulturystów, na której znajdują się liczne przyrządy do ćwiczeń.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.