Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Wycieczki amerykańskie > Fascynujący Nowy Jork

Fascynujący Nowy Jork

Nowy Jork to miasto, które przyciąga. Podobnie jak Paryż, jak Rzym, jak Londyn jest jednym z miejsc, które powinno się zobaczyć przynamniej raz. Fascynujący Nowy Jork Z wielu powodów, jednak każdy może mieć swoje własne, żeby zaplanować turystyczną wycieczkę do tego wyjątkowego miejsca.
Zabytki – tak, chociaż nieco inaczej postrzegane niż w Europie. Warto jednak zobaczyć niektóre budowle, w tym Empire State Building oraz budynki wzniesione sto lat temu, które kiedyś tworzyły miasto. Obowiązkową pozycją jest również Statua Wolności, która znajduje się na wyspie przed wejściem do portu nowojorskiego. Fascynujący Nowy Jork Symbol wolności i jedyna taka figura na świecie, na którą patrzyły miliony imigrantów przybywających do nowego świata z nadzieją na lepsze jutro.
Tym, co jeszcze każdy nowojorczyk będzie w stanie polecić turyście jest Central Park. Szczególnie dobrze wędruje się po nim w słoneczną pogodę mijając liczne mostki, jeziora, karuzele. Fascynujący Nowy Jork Z niektórych mostów ma się bardzo dobry widok na hotel Plaza, który również jest swego rodzaju symbolem Nowego Jorku, lecz nie każdy, niestety, może się w nim zatrzymać. Źródło: http://noclegi-zawoja.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.