Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Najciekawsze atrakcje > Czy coś jest w Macedonii?

Czy coś jest w Macedonii?

Pytanie jest w pełni uzasadnione, ponieważ większość zapalonych turystów nie wie co można zobaczyć w Macedonii ani czy w ogóle warto. Czy coś jest w Macedonii? Z tego powodu jest to najrzadziej odwiedzany kraj europejski, mimo że ma sporo do zaoferowania, jeżeli tylko lubi się wędrówki, zwiedzanie specyficznych zabytków oraz nie liczy się na standard pobytu rodem z luksusowych paryskich hoteli.
Zwiedzanie można zacząć od tzw. Kanionu Matki, w którym można podziwiać liczne cmentarze, monastyry, a także jeziora i tajemniczą jaskinię Velo, która była nawet kandydatem do siedmiu cudów świata, choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Czy coś jest w Macedonii? Kolejną rzeczą którą warto zobaczyć jest jezioro Ochrydzkie. Jest to najstarsze europejskie jezioro o niezwykle przejrzystej wodzie. Leżąc na materacu widać dno, jednak znajduje się ono o wiele dalej niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
Ze względu na swój wiek można znaleźć nad nim wiele średniowiecznych zabytków, których odkrywanie może być połączone z wycieczką pieszą po okolicy. Z pewnością wielbicielom takiego sposobu poruszania się Macedonia przypadnie do gustu. Czy coś jest w Macedonii? Dodatkowym atutem jest bliskość Grecji, którą można odwiedzić przy okazji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.