Znajdujesz się tutaj: rezerwacjaturystyczna.pl > Cuda natury > Błędne Skały

Błędne Skały

Wycieczki na łonie natury mogą dostarczyć niezwykłych wrażeń. Błędne Skały Żeby pooglądać niezwykłe twory natury nie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę, ponieważ Polska ma ich pod dostatkiem. Są to na tyle ciekawe rzeczy, że pojawiają się nawet w filmach, w tym w sławnych „Opowieściach z Narnii: Książę Kaspian”. Miejscem tym są Błędne Skały znajdujące się w Górach Stołowych.
Chociaż słyszał o nich każdy nie odwiedza ich tak wiele osób, jak powinno, a szkoda, gdyż jest to bardzo nietypowe miejsce. Błędne Skały Skały, skałki, wystające z ziemi głazy, które wydają się wyrastać z gleby niczym nietypowa roślinność tworzą skalny labirynt, zwany czasami także skalnym miastem. Niektóre ze znajdujących się w nim skał są tak charakterystyczne, że doczekały się własnych nazw, lecz w dalszym ciągu jedną z najlepszych zabaw turystów jest zgadywanie, z czym kojarzy się dany element.
Sam labirynt to nie lada atrakcja również przez to, że przejścia są raz wąskie, ledwie na kilkanaście centymetrów, raz szerokie, raz wysokie, raz niskie. Błędne Skały Zwiedzanie połączone z dobrą zabawą to zawsze atrakcja.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.